İngiltere Eğitim Vizesi

İngiltere Eğitim Vizesi, iki tür olarak belirlenmiştir. İlk vize başvurusu altı (6) aylık olan ve öğrencilere sadece eğitim hakkı tanıyan kısa vadeli programlar için geçerlidir. Bu vize türünde öğrencilerin çalışma hakkı bulunmamakta ve 6 aydan fazla süre ile İngiltere’de kalmaları mümkün olmamaktadır.

İngiltere'de Eğitim

İngiltere'de Eğitim

Diğer bir vize türü ise “extended student visitor visa” olarak belirlenen 11 (on bir) ay süre ile dil eğitimi alma imkanı sunan başvurudur. Bu vize başvurusunun ücreti ilk vize başvuru ücretinden biraz daha fazladır.

İngiltere’de eğitim alabilmek için bazı evrakların tamamlanması gerekmektedir. İşte biz burada devreye giriyor ve bu evrakların tamamlanması hususunda siz değerli öğrencilere yardımcı oluyoruz.

Uzun süredir Tercüme Bürosu olarak faaliyet gösteren kurumumuz, daha önce yapmış olduğumuz birçok vize işlemi ile deneyim kazanarak size doğru yolu göstermek için çalışıyoruz. İşlemlerinizi en zahmetsiz şekilde tamamlayabilmeniz ve vize başvurunuzun kabul edilme olasılığını arttırmak, daha önce yapmış olduğunuz işlemleri tekrarlamamak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Gümüş Tercüme Bürosu İletişim: 0212 583 0 625