Kurumsal Tercüme Hizmetleri

Başarı, müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmektir.

Tercüme ihtiyacı olan tüm kişi ve kuruluşların hakkıdır, kurumsal tercüme hizmeti almak. Yaptırdığınız işin arkasında durabilen tercüme büroları ile çalışmak da işte tam bu noktada çok önemlidir.

Çevirisini yaptırdığınız işiniz ne olursa olsun ilerleyen zamanlarda yaptırmak isteyeceğiniz bir değişiklik nedeniyle sil baştan yeni bir tercüme yapılmamalıdır. İşte bu yüzden bir tercüme bürosu hizmet kalitesini devamlı kılabilmelidir.

Yıllardır müşterilerine güvenilir tercüme hizmeti veren Gümüş Tercüme, çevirisini gerçekleştirdiği evraklarınızı bir yıl süreyle arşivlerinde saklamakta ve yeniden kopya istenmesi durumunda çeviri ücreti talebinde bulunmamaktadır. Ayrıca, tercüme edilen evraklarda bir yıl süre içinde değişiklik istenmesi durumunda, sadece söz konusu değişikliğin yapılabilmesi için harcanacak süre hesaplanarak makul bir fiyat teklifi sunulur ve müşterilerin sürekli memnuniyeti amaçlanır.

Kurumsal Tercüme hizmetlerimiz aşağıda listelendiği gibidir;

- Uluslararası Taahhütler,
- Raporlar,
- Toplantı Tutanakları,
- İmza Sirkülerleri,
- Vekaletnameler,
- Faturalar
- Şirket Tanıtım Evrakları
- Ticari Sözleşmeler
- Resmi ve Sicil Gazeteleri,
- Faaliyet Raporları,
- Bilançolar,
- Teklifler,
- Bankacılık & Finans Evrakları,
- İhale Evrakları,

Yukarıda yer alan alanlarda kurumsal bazda çeviri hizmeti alabilir, uygun fiyat garantili büyük bir titizlikle yürütülen çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.