Noter Yeminli Tercüme

Her dilde benzersiz kalite, tüm dillerde en uygun fiyat.

Dünyanın neresinde olursanız olun Gümüş Tercüme yeminli tercüme himzerlerini ayağınıza kadar getiriyor.

Elliyi aşkın dilde noter yeminli profesyonel çevirmenlerden oluşan kadromuzla bize ulaştırdığınız evraklarınızın tercüme işlemini bitirdikten sonra gerekli olan Noter Tasdik işlemini hizmet ücreti almaksızın (noterlik harçları hariç) bulunduğunuz şehir ya da ülkeye diledğiniz, dilediğiniz şekilde gönderiyoruz.

Nüfus kayıtlarınızdan hastane raporlarına, transkriplerden bekarlık kağıtlarına, sözleşmelrinizden vize başvuru belgelerinize kadar noter tasdiki hereken tüm evraklarınızın tercümelerini dilediğiniz dilde yeminli tercümanlarımızla minimum sürelerde, en uygun fiyatlarla ve büyük bir özenle gerçekleştirerek hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Gümüş Tercüme Bürosu, alanında akademik eğitimini tamamlamış ve terminolojiye hakim çevirmenler tarafından yapılmaktadır. Her dilde alternatifi bulunan birden fazla yeminli tercümanımıızn oluşu iş akışımızı hızlandırdığı gibi sizlerin de zaman kazanmasını sağlamaktadır.

Yıllardır sağladığımız yeminli tercüme hizmetlerindeki özenli çalışmalarımız, bilgi ve deneyimlerimiz ile İstanbul’daki birçok noterle anlaşmalı oluşumuz güvenilir hizmet kalitemizin önemli birer göstergeleridir.