Tercüme Çalışmaları

Kaliteli tercüme hizmetlerinin en güvenilir ismi.

Tüm dünya dillerinde noter yeminli tercüme hizmeti alabileceğiniz Gümüş Tercüme, her hafta ayrı bir dilde kampanya düzenleyerek müşteri yelpazesine yenilerini ekliyor.

Noter onaylı ya da onaysız tüm çevirileriniz için hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlı çözümler üreten Gümüş, tercüme büroları arasındaki rekabeti bir adım ileri taşıyarak her hafta bir dilde müthiş avantajlı kampanya sunarak müşterilerini gerçek tercüme kalitesiyle daha uygun bir bütçe ile kavuşturacak.

Kendi alanında uzman ekibimiz, göndermiş olduğunuz belgeler, rapor, çeşitli görüşmeler, grup kayıtları, ev ziyaret kayıtları, konferans kayıtları ve sunumlarda dahil olmak üzere, ses kaydının kalitesinin yeterli olması kaydı ile her türlü ses ve video materyallerini kolaylıkla çevirmektedir. Yeterli teknik donanıma sahip tercüme bürosu olan şirketimiz, siz değerli müşterilerimizin multimedya çevirilerinde, simultane ve ardıl tercüme çalışmalarında sürekli destek sağlıyor.

Uluslararasıpazar araştırmaları, teknik, hukuki, finansal, tıbbi ve medikal tercüme çalışmaları firmamız bünyesinde sıklıkla yapılmaktadır.

Ana dilden hedef dile yapılacak profesyonel tercüme çalışmalarında her türlü desteği sağlıyor, bir tercüme bürosu olarak yön gösterici olarak rol oynuyoruz. Avantajlı fiyat tarifelerinden yararlanmak vekonu hakkında detaylı bilgi almak üzere şimdi arayın.